Zawodniczki i zawodnicy, organizatorzy jest mi niezmiernie miło podziękować za wasze uczestnictwo, za wasz wkład organizacyjny MISTRZOSTW ZELOWA W WARCABACH I Memoriał im. ś.p. Szczepana Krajdy. Tegoroczne debiutujące mistrzostwa odbyły się w ubiegłą niedzielę, w macierzystej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach w której służył przez 52 lata.

  W dzień przed dziewiątą miesięcznicą śmierci inicjatora wielu imprez sportowych, zaangażowanego zawodnika dyscypliny warcbowej, lokalnych inicjatyw społecznych, jak i również w Ochotniczych Strażach Pożarnych pełniąc wiele funkcji udało się nam zorganizować tegoroczne mistrzostwa.

   Mistrzostwa zostały zorganizowane dzięki współpracy fundatorów, organizatorów którzy aktywnie włączyli się w zorganizowanie MISTRZOSTW ZELOWA W WARCABACH. W imieniu moim (Jacek Krajda), mojej rodziny pragniemy podziękować Miejsko-Gminnemu Ludowemu Klubowi Sportowemu w Zelowie, Wojewódzkiemu Zrzeszeniu LZS w Łodzi, oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach za pomoc organizacyjną, jak i również za ufundowanie medali wg. Klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

  Dziękuje również Pani Dorocie Pędziwiatr Staroście Powiatu Bełchatowskiego, Panu Tomaszowi Jachymkowi Burmistrzowi Zelowa za objęcie Honorowego Patronatu nad mistrzostwami i za pomoc w ufundowaniu pamiątkowych statuetek za udział w tegorocznych mistrzostwach.

 

  Dziękuje Panu Posłowi RP na Sejm Grzegorzowi Lorkowi, iż przychylnie na moją prośbę zgodził się o ufundowanie posiłku regeneracyjnego dla uczestników.

  Bez pomocy organizacyjnej również tegoroczne mistrzostwa nie mogły by się odbyć, to wasza m.in. zasługa i wkład organizacyjny:

 

- Wiceprezes Krajowego Zrzeszenia LZS w Warszawie, Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur

- Wiceprezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Konrad Gwóźdź

- Przewodniczącemu Rady Powiatu w Bełchatowie Sławomir Malinowski

- Producent pucharów, statuetek, medali „OSCAR” Wieluń Robert i Andrzej Gąsior

- Właściciel firmy „ŻELAŹNIAK” Zelów Andrzej Lotczyk

- Restauracja „LAFAYETTE” Zelów Kamila i Rafał Niewiadomscy

- Drukarni „MARLAND” Zelów Marek Rusak

- Koło Gospodyń Wiejskich „ŁOBUDZICZANKI” w Łobudzicach za pomoc logistyczną, oraz obsługę wyżywienia.

 Chciałbym również podziękować wieloletnim fundatorom, sympatykom moim oraz ś.p. Mojego taty, iż na prośbę nie odmówili i w każdej formie jaką mogli ułatwić zorganizowanie turnieju, pomogli:

- Dominikowi Szajblerowi

- Tadeuszowi Rozparze

- Mariuszowi Kaczmarkowi

- Marcinowi Rzepeckiemu

- Janowi Juszczykowi

- Sławomirowi Komidzierskiemu

- Robertowi Jaszczukowi

-Zbigniewowi Królowi – Prezesowi Gminnego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie za ufundowanie dla najmłodszej i najmłodszego uczestnika nagrody rzeczowej

- Zarządowi na czele z Prezesem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach dh. Dariuszowi Frątczakowi za zapewnienie bezpieczeństwa, udostępnienie obiektu i pomoc organizacyjną.

 

    Chciałbym Serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się w każdy możliwy sposób za pomoc w debiutanckich mistrzostwach, o przyjęcie Honorowego Patronatu, fundatorom za wkład własny, Panu Posłowi RP na Sejm Grzegorzowi Lorkowi za nieodmówienie pomocy, OSP w Łobudzicach, zawodniczkom i zawodnikom, opiekunom reprezentacji z LKS CZARNA DAMKA Lututów, oraz LKS GUKS Gorzkowice. Dziękuje sędziom pomocniczym Magdalenie Zawodzińskiej,  oraz ds. przepisów Zygmuntowi Ślęzakowi za sprawne sędziowanie.

 

  Debiutancko sędzią głównym niedzielnych mistrzostw, który koordynował nad całą sprawnością i organizacyjną, logistyczną, formalną, oraz nad przebiegiem zawodów JACEK KRAJDA.

 

 STRONA INTERNETOWA MISTRZOSTW: WWW.WARCABY.LKSZELOW.PL (komunikaty organizacyjne, regulamin przyszłorocznych mistrzostw, komunikat z uwzględnieniem wszystkich miejsc, relacja zdjęciowa, a już wkrótce filmowa również)   

 

Zapraszamy już za rok!

 

  Postaramy się je zorganizować jak najlepiej i liczymy również na wasze uczestnictwo w II Memoriale Mistrzostw, oraz na pomoc w każdej formie.

Pozdrawiam 

JACEK KRAJDA

ZELÓW